konta.tv
YouTube Premium

YouTube Premium

Cena: 12 zł

YouTube Premium 30 Dni na Twoim koncie


Ważne informację przeczytaj przed zakupem!

• Premium aktywujemy na Twoim nowym koncie (musi to być nowo utworzone konto Gmail które nigdy wcześniej nie miało YouTube Premium ani nie było podpięte do subskrypcji rodzinnej)

• Po zakupie prześlij nam adres Gmail na którym będzie aktywowany YouTube Premium.

• Subskrypcje można aktywować tylko i wyłącznie na nowych polskich kontach przebywając na terytorium Polski

• Odtwarzaj treści w YouTube i YouTube Music bez reklam

• Pobieraj utwory i filmy oraz odtwarzaj materiały w tle

• Działa na wszystkich urządzeniach

• Konta nie są blokowane

• Pełna 30 dniowa gwarancja

• Czas realizacji usługi od godziny do 24 godzin!


Konto premium YouTube umożliwia oglądanie i słuchanie bez reklam w serwisie YouTube premium i YouTube Music oraz odtwarzanie w tle. Możesz korzystać używając telewizora Smart TV, konsoli do gier, Smartphone, komputera PC bądź Mac. Po zakupie prześlij nam swój adres Gmail na którym aktywujemy subskrypcje YouTube Premium, Pamiętaj że, musi to być nowo utworzone konto Gmail które nigdy wcześniej nie miało YouTube Premium i nie było członkiem rodziny YouTube Family. Jeżeli nie otrzymałeś maila z zaproszeniem do YouTube Premium koniecznie sprawdź pozostałe zakładki (SPAM i inne), lub napisz do nas przez zakładkę kontakt.

Konto premium Youtube Premium


Tanie konto Youtube Premium pozwala Ci uzyskać dostep do serwisu streamingowego oferującego pozbawione reklam produkcje w platformie YouTube oraz oryginalne produkcje przygotowane dla tego giganta. Serwisu tego nie trzeba nikomu przedstawiać korzystaja z niego miliony ludzi w Polsce.

Tanie Youtube premium to przede wszystkim dostęp do tysięcy kanałów który uzyskasz kupując Tanie konto premium ale to nie wszystko youtube premium to równiez youtube music w którym znajdziesz setki tysięcy utworów muzycznych a to wszystko dzieki ofercie sklepu konta.tv


Youtube Premium to prawdziwe okno na świat


Kanały tematyczne, konferencje prasowe, wywiady, wydażenia, teledyski, autorskie filmy, itd.. Po zakupie Konta Premium Youtube otrzymasz praktycznie nieograniczone możliwośći w nieprzerywanym reklamami oglądaniu różnorodnych produkcji video w każdej znanej Ci tematyce, liczba wyświetleń najpopularniejszych video siega wielu milionów a sama platforma zdobyła uznanie uzytkowników na całym świecie.

Co najwazniejsze Twoje zakupione konto premium pozwali Ci korzystać ze wszystkich wyżej wymienionych udogodnień bez irytujących reklam które w normalnej wersji bez premium potrafia przerywac oglądanie nawet co kilka minut. Nie podważalnie najlepsza zaleta tego taniego premium jest własnie brak reklam.


Tanie premium Youtube działa na wszystkim co ma dostęp do internetu


Konta Premium Youtube   Dostepne jest na wszystkich urzadzeniach najprostyszym sposobem jest zwyczajne włączenie komputera nastepnie wpisanie w przegladarke youtube i zalogowanie sie otrzymanym po zakupie kontem premium na stronie youtube. Oczywiście producent zadbał również o profesjonalna aplikacje którą można zainstalowac na każdym urzadzeniu.

Bardzo ciekawą opcja taniego konta youtube premium jest też funkcja słuchania lub odtwarzania w tle. Daje to mozliwość zminimalizowania filmu lub muzyki samej aplikacji, i w tym samym czasie korzystanie np na telefonie z przeglądarki internetowej dzieki temu możesz słuchac swojego ulubionego kanału jednocześnie sprawdzajac np. poczte email.


Youtube konto Premium jest na wyciągniecie ręki


Kup na nszym sklep z kontami Youtube Premium otrzymasz również w ramach taniego konta dostep do youtube music jest to platforma tej samej firmy działajace na zasadzie podobnej jak tidal czy spotify oferuje Ci dostep do muzyki w dobrej jakosci bez reklam i co wazne z mozliwoscia słuchania w tle. Sam youtube music skupia się na dostarczeniu Ci muzyki w bardzo dobrej jakości oferuje równiez dedykowana tylko temu aplikacje, która pozwala tworzyć swoje playlisty własne biblioteki lub wyszukiwac utwory pogrupowane tematycznie, jezeli nie masz pomysłu czego słuchac w danej chwili mozesz skorzystac z proponowanych nowości, list przebojów lub nastrojowej muzyki czy gatónków. Na naszej stronie co jakiś czas pojawiają się również darmowe konta premium kupuj regularnie a może własnie ty otrzymasz nastepnym razem ten gratis.

Jest to ciekawa oferta łącząca dwa produkty w ramach jednej niewilekiej opłaty, by dokonac płatności przejdz do wybranego produktu kliknij kup teraz podaj adres email nastepnie za pomocą zabezpieczonych płatności dokonaj wpłaty a nasz automat przesle Ci twoje zakupione tanie konto na wskazany przez Ciebie adres email. Ciesz sie z kożyści jakie daje Youtube music premium.