konta.tv
Sweet.tv 110 kanałów TV
Sweet.tv 110 kanałów TV

Sweet.tv 110 kanałów TV

Cena: 6 zł

Sweet.tv Konto premium na 14 Dni


• Ponad 110 kanłów telewizyjnych (pakiet M) oraz setki filmów i seriali

• By sprawdzić listę dostępnych kanałów TV KLIKNIJ TU

• Telewizja oraz Filmy w jakości HD/4K

• Działa na telefonie, tablecie, komputerze i smart TV

• Nagrywaj, pauzuj i przewijaj telewizję na żywo

• Pełna 14 dniowa gwarancja

• Konto otrzymasz na maila w 5 minut po wpłacie!


Premium konto sweet tv to ponad 110 najlepszych kanałów telewizyjnych i duży wybór filmów oraz seriali w HD i 4K. Jeżeli konto nie dotarło koniecznie sprawdź pozostałe zakładki (SPAM i inne), lub napisz do nas przez zakładkę kontakt.

Konto premium Sweet TV 77 kanałów TV


Tanie Sweet TV premium konto pozwala Ci wybierać pośród 77 kanałów telewizyjnych oraz różnorodnych funkcji takich jak: oglądanie audycji wstecz, nagrywanie programów, funkcja Inteligentny program TV, nieskie zużycie danych przy jednoczesnie bardzo dobrej jakości obrazu, Telewizja w całej UE bez limitów, bez umowy i podawania swoich danych telewizja przez internet

Sweet TV to przede wszystkim dostęp do ponad 77 kanłów TV. Tanie konto premium oferuje różnorodne kanały telewizyjne znane z popularnych juz ofert telewizji kablowych miedzy innymi sportowe stacje z wydażeniami na żywo, programy informacyjne z wydażeniami z całego świata, rozrywką, filami serialami oraz bajkami dla najmłodszych.


Sweet TV konto to nie tylko telewizja


W ramach pakietu otrzymujesz 77 kanałów TV ale również mase uzytecznych funkcji które zapewnia Premium Sweet TV miedzy innymi funkcje dzieki której możesz odtwarzać wstecz jeżeli twój ulubiony program był już emitowany mozesz go obejrzeć jeszcze cały tydzień, od daty emisji lub wybierasz swój ulubiony film, a serwis televio nagra wszystkie odcinki.

To nie wszystko konto premium w porównaniu do telewizji kablowej lub satelitarnej, transmisja telewizji za pośrednictwem Internetu ma więcej zalet. Oprócz doskonałej jakości obrazu i nowoczesnych funkcji, nie potrzeba też montowania anten czy ciągnięcia kabli w ramach swojego taniego konta premium. Nie zwlekaj dokonaj zakupu w naszym sklepie konta.tv zawsze pewne konta z gwarancja od firmy.


Tanie premium Sweet TV to coś wiecej


Sweet TV Konta Premium   zapewni ci również działanie na słabym internecie dzieki zoptymalizowanemu przepływowi danych, telewizje tą możesz oglądac na terenie całej UE bez podawania swoich danych i wiazania sie umowami podajesz nam tylko adres email na który przeslemy dane logowania do premium konta.

Konto Sweet TV działa na wszystkich urzadzeniach takich jak komputer, laptop, tablet, telefon, przystawki android tv czy apple, dekoderach, tunerach tv i wielu innych, posiada przejrzyszty interfejs i prosta intuicyjna aplikacje całość konfiguracji sprowadza sie do kilku kliknięc, nie zwlekaj jeżeli oglądasz popularne kanały telewizyjne ta oferta skierowana jest do Ciebie.


Sweet TV premium konto może być Twoje


Kup na sklep z kontami Sweet TV Konto premium i ciesz sie nieograniczona rozrywka z rodzina, znajomymi oglądając wydażenia sportowe, filmy czy programy rozrywkowe to wszystko daje ci juz zakupione twoje darmowe konto premium nie czekaj kliknij kup teraz i daj wciągnać sie w świat rozrywki z 77 kanałami TV do twojej dyspozycji.

Jest to ciekawa oferta łącząca w sobie standardową telewizje oraz pakiet funkcjonalnych udogodnień za niewielką opłate, by dokonac płatności przejdz do wybranego produktu kliknij kup teraz podaj adres email nastepnie za pomocą zabezpieczonych płatności dokonaj wpłaty a nasz automat przesle Ci twoje zakupione tanie konto na wskazany przez Ciebie adres email. Ciesz sie z kożyści jakie daje Konto premium Sweet TV.