konta.tv
Audioteka Klub

Audioteka Klub

Cena: 8 zł

Audioteka Klub Konto premium na 14 Dni


• Książki dostępne w opłaconej subskrypcji: KLIKNIJ TU

• Tysiące ebooków i audiobooków do słuchania online i offline

• Działa na wszystkich urządzeniach

• Konta są tylko Twoje masz możliwość zmiany hasła itd

• Pełna 14 dnowa gwarancja

• Konto otrzymasz na maila w 5 minut po wpłacie!


Premium konto Audioteka daje możliwość słuchania na twoim urządzeniu bez limitu, określonej liczby audiobooków w ramach miesięcznej subskrypcji. Otrzymujesz również ekskluzywne zniżki które pozwalają na zakup audiobooków w promocyjnych cenach. Jeżeli konto nie dotarło koniecznie sprawdź pozostałe zakładki (SPAM i inne), lub napisz do nas przez zakładkę kontakt.

Konto premium Audioteka Klub


Tanie konto Audioteka Klub to dostęp do konkretnych ebooków i audiobooków w języku polskim z całego świata, Audioteka klub daje Ci również niespotykane znizki na zakup róznego rodzaju nowości ze świata literatury, jeżeli wolisz słuchac swoich audiobooków w innym jezyku dobrze trafiłeś bo tania audioteka premium równiesz daje taką mozliwość

Tania Audioteka premium to przede wszystkim tysiące profesjonalnie opowiedzianych historii w twoim telefonie możesz słuchac czego chcesz bez ograniczeń. Tanie konto premium zapewnie Ci dostęp do tradycyjnych książek do czytania jak i książek w postaci audio opowiedzianych przez lektora.


Audioteka Klub Premium to nie tylko zwykła biblioteka


Dziel się swoimi książkami z bliskimi. Konta Premium Audioteka Pozwala Ci dzielić się z rodzina i znajomymi tysiącami audiobooków, w tym oryginalnych audioseriali, superprodukcji i podcastów i wielu wielu innymi produkcjami, nie czekaj przeżywaj wspaniałe chwile ze znajomymi i rodziną.

Tylko jedno klikniecie i twoje konto premium pozwali Ci korzystać ze wszystkich wyżej wymienionych udogodnień za grosze, bedac na spacerze nad jeziorem, leżąc na kocu w słoneczną pogodę wsłuchujesz sie w swoja ulubiona opowiedzianą profesjonalnym lektorem wciągająca historię, tryb kids pozwoli bezpiecznie i bardzo prosto korzystać z aplikacji twojemu dziecku, które pochłonie jego ulubiona opowiedziana historia a Ty będziesz mogł w tym czasie zająć sie obowiązakami dnia codziennego.


Tanie premium konto Audioteka Klub na każde urządzenie


Konta Premium Audioteka Klub  dostępne jest na każde urządzenie, aplikacje opracowano bardzo przejrzyście jej instalacja sprowadza sie do jednego kliknięcia można zainstalowac ja na swoim komputerze PC, laptopie, telewizorze, konsoli, telefonie i innych kompatybilnych urzadzeniach oferują superprodukcje czytane przez najlepsze polskie głosy, bestsellery, głośne nowości.

Audioteka w swojej aplikacji po zalogowaniu na konto premium pozwoli Ci tworzyć różnego rodzaju półki z ksiązkami, dodawać je do ulubionych. Masz również możliwosc wyszukiwania swojej ulubionej ksiązki korzystając z licznych filtrów aplikacji, jeżeli nie masz pomysłu czego słuchac skorzystaj z polecanych audiobooków i ebooków, mozesz też dzielić się z bliskimi i rodziną swoimi książkami.


Audioteka Klub konto Premium jest na wyciągniecie ręki


Chcesz kupić to śmiało zapraszamy na nasz sklep z kontami Audioteka Premium? Wystarczy 60 sekund by złożyć zamówienie i cieszyć sie tysiącami książek które możesz słuchac relaksując sie wieczorami, spacerująć nocą, bigając, ćwicząc lub odpoczywając ze znajomymi lub rodzina, daj sie wciagnąć w niesamowicie opowiedziane historie. Na naszej stronie co jakiś czas pojawiają się również darmowe konta premium kupuj regularnie a może własnie ty otrzymasz nastepnym razem ten gratis.

Twoje zakupione konto dotrze do Ciebie w kilka minut, wystarczy że złożysz zamówienie podając swój adres email na który prześlemy konto wcześniej musisz dokonać bezpiecznej ekspresowej płatności bank lub blik, a już po kilku minutach możesz słuchać swoich ulubionych książek na swoim urządzeniu bez reklam w swojej aplikacji premium Audioteka.